Pagrindinis

Apie mus

ERMV mes specializuojamės suvirinimo-montavimo darbais: technologinių vamzdynų, talpyklų ir slėginių indų, įvairių plieno konstrukcijų ir t.t..

ERMV taip pat specializuojasi diagnozavimo, remonto, modifikavimo ir montavimo energo įrangos srityje, įskaitant turbinų, turbo generatorių, o taip pat siurblių, kompresorių, garo ir karšto vandens katilų, ir kt..

Taip pat specializuojamės teikti klientams aukštos kvalifikacijos darbuotojus dėl paslaugų pramonės sektoriuje: suvirintojai, montuotojai, dažytojai-smėliuotojai, elektrikai, energo įrangos remonto ir techninės priežiūros personala, taip pat inžinierių.

Nesvarbu, ar tai technologinis vamzdynas elektrinės GKM Manheime Vokietijoje, ar turbogeneratorius elektrinės Kardija Graikijoje, jei tai gali būti montuojama, mechaniškai apdorota arba suvirinta - mes galime tai padėti pastatyti arba suremontuoti. Kvalifikuoti specialistai ir moderni įranga leidžia atlikti darbus aukštos kokybės ir laiku.

Misija

ERMV - specializuojanti pramonės sektoriuje, su vienu bendru tikslu - noras būti pirmu numeriu darbdaviui teikiant aukštos kokybės personalo ir kokybišką darbų vykdymą už geriausią kainą. Reputacijos pastatymas pasitikėjimu ir patikimumu su klientais ir darbuotojais. 

Paslaugos

Pagal užklausą mes analizuojame geriausią kelią į profesinę paramą mūsų klientų teikiant šias paslaugas:

·       Darbuotojai, dėl suvirinimo ir montavimo darbų atlikimo

·       Darbuotojai, dėl elektros įrangos diagnostikos, remonto ir montavimo

Mes sėkmingai dirbame Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Skandinavijoje ir Baltijos šalių rinkose.

Dirbkite su mumis ir jūsų išlaidos ir mokesčiai ženkliai sumažės
Kai reikia mes suteikiame ne tik personalą, bet ir profesionalią įrangą.
Visi mūsų darbuotojai yra sertifikuoti ir tai yra tik motyvuoti profesionalai.

© 2015 ERMV | Industrial services, welding, fitting, power generating equipment maintenance